השם Virtue מבטא את תפיסת העולם, הערכים וההתנהלות שלנו.

"ורטיו" היא מילה לטינית המייצגת אמות מידה גבוהות, ביניהן – יושרה, מצוינות, הוגנות, אמינות ויצירתיות. ערכים אלו מבטאים את הדרך בה אנו חושבים ופועלים, מול דיירים, לקוחות ושותפים. אנו מאמינים שזהו מעגל המתבטא בסופו של דבר בתוצר הסופי, על כל הפרטים המרכיבים אותו.

הפרויקטים שלנו מתוכננים בראיה כוללת, תוך שאיפה למקסם את התועלת עבור הדיירים, הקהילה והמרקם האורבני; תוך מחויבות לעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תכנון וביצוע; תוך הקפדה על התנהלות ישרה ללא עיגולי פינות, מול כל גורם; ותוך מתן תשומת לב מדוקדקת לכל פרט ופרט. כדי להעניק לכל פרויקט את המיקוד המרבי הנדרש כפי שאנו שואפים, אנו מקפידים לבחור את מספר הפרויקטים עליהם אנו עובדים במקביל. בשנים האחרונות צומחת פעילות החברה, שהחלה את דרכה מפרויקטי התחדשות עירונית בבניינים בודדים, לתכנון והקמת מתחמים בהיקפים של מאות יח"ד, במיקומים נחשקים במרכז הארץ.

לתפיסתנו, המנוע העיקרי לצמיחה זו טמון בהתנהלות האנושית הייחודית של החברה. פרויקטים במתווה התחדשות עירונית המשתלבים במרקם חיים קיים, מביאים עימם מורכבות מיוחדת. היכולת לאחד בין עשרות בעלי קרקע ומשפחות מרקע מגוון – למען מטרה אחת, היא אתגר הדורש סובלנות רבה לצד הבנה אמיתית של צרכים שונים. כדי לעשות זאת בצורה המיטבית, נדרשת מומחיות מיוחדת. כאן בא לידי ביטוי היתרון שלנו כחברה אינטימית בעלת אופי משפחתי, שיודעת להתנהל ברגישות, ביושרה ובגמישות הנדרשת, תוך טיפוח הקשר האישי עם כל דייר ורוכש.

ספי מרדכי

סמנכ"ל פיתוח עסקי

בעל תואר ראשון במנהל עסקים, עם התמחות בשיווק ופרסום. שותף בייזום וניהול פרויקטי הקבוצה ואחראי על ביצוע, רכש, קשרי ספקים ולקוחות. בעל נסיון רב שנים בתחום הנדל"ן, בין היתר כמנהל ומפקח על ההקמה והביצוע של בניינים רבים.

עדי פלדהקר

סמנכ"לית תכנון

אדריכלית, בעלת תואר B.Arch בארכיטקטורה ובינוי ערים. שותפה בייזום וניהול פרויקטי הקבוצה ואחראית על צוותי התכנון, הרישוי והעיצוב. בעלת נסיון רב שנים בתחום הנדל"ן, בין היתר כמתכננת של בנייני מגורים רבים וסביבות עירוניות.

אלעד פלדהקר

בעלים ומנכ"ל משותף

עו"ד, בעל תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים עם התמחות במקרקעין. ​בעל נסיון רב בתחומי הנדל"ן, החל משלבי הייזום והתכנון ועד לשלבי הרכישה, הבנייה והמימוש. שותף בייזום וניהול פרויקטי הקבוצה ואחראי על גיוס מקורות הון ומשקיעים.

משה מרדכי

בעלים ומנכ"ל משותף

עו"ד, בעל תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים עם התמחות במקרקעין. בעל נסיון רב שנים בתחום הנדל"ן, בין היתר כמנהל פיתוח עסקי של חברת נדל"ן ציבורית. היה שותף לניהול פרויקטים לבניית מאות יח"ד בארץ. שותף בייזום פרויקטי הקבוצה ואחראי על ניהולה העסקי ופיתוחה.
פיתוח: בינטרנט